Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania lub wyjaśniamy to, o czym jako klient nie musisz wiedzieć. Pamiętajcie, że jeśli nie znajdziecie poniżej odpowiedzi na to co Was interesuje, możecie się ze mną skontaktować.

Rozwiewamy Wasze wątpliwości

W związku z tym, że tworzymy papeterię na zamówienie, sama realizacja jest już ostatnim etapem, który trwa do 3 tygodni. Natomiast musicie pamiętać o czasie na ustalenia, projektowanie, oczekiwania na materiały. Ten czas zależny jest od klienta – od długości korespondencji, od poziomu skomplikowania projektu i oczekiwań.

Nie posiadamy stałej oferty cenowej, ponieważ każda realizacja jest indywidualna. Praktycznie za każdym razem mamy inny nakład, stosujemy różne papiery, techniki, uszlachetnienia, co wpływa na ostateczną wycenę. Z widełkami cenowymi możecie się zapoznać tutaj

Od początku nasza współpraca opiera się na takich elementach jak: jakość, personalizacja i wieloetapowe ustalenia. Przed realizacją możecie zamówić próbki, żeby zweryfikować czy dany materiał, technika Wam odpowiada. W moich mediach (strona internetowa, facebook, instagram, pinterest) znajdziecie mnóstwo zdjęć, które pozwolą Wam stwierdzić czy nasza estetyka się pokrywa. Następnie wspólnie tworzymy projekt, do którego możecie wprowadzać korekty. Wszelkie pomysły, z którymi wychodzicie są przeze mnie analizowane, testowane, tak żeby efekt końcowy nie był rozczarowujący. Zatem jeśli jesteście pewni czego oczekujecie i mówicie o tym, nie ma miejsca na niezadowolenie.

W związku z tym, że produkty są wykonywane na zamówienie, nie przyjmujemy zwrotów.

Tak! Niezależnie od tego czy chcecie same zaproszenia lub winietki czy pełne pakiety, z przyjemnością wykonamy Wasze zamówienie!

Oryginalne koncepcje to zawsze duże wyzwania i bardzo chętnie podejmujemy się ich wykonania! Musicie wtedy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ dokładnie analizujemy tematykę, zapoznajemy się z Waszymi inspiracjami i pracujemy nad koncepcjami, które nie są oczywiste! Budżet na takie realizacje (pełny pakiet) rozpoczyna się od 7 000 zł. Oczywiście w przypadku pojedynczych elementów (np. winietki) cena jest znacznie niższa.

Pracując nad papeterią, wykorzystujemy rzemieślnicze, rękodzielnicze techniki, dlatego w przypadku kaligrafii niezależnie od ilości ceny będą podobne. Natomiast w przypadku wydruków letterpress – im wyższy nakład, tym niższa cena jednostkowa.