Od 2020 roku przez moje warsztaty przewinęło się kiladziesiąt osób! Jestem niezmiernie dumna z tego, jak bardzo moi kursanci są zadowoleni po tych spotkaniach!

Na warsztatach (w zależności od rodzaju spotkania) otrzymujesz wiedzę, arkusz i podstawowe materiały, dzięki którym pracujesz na zajęciach i możesz dalej kontynuować samodzielną naukę w domu!

Na warsztatach stawiam przede wszystkim na pracę praktyczną i zrozumienie kaligrafii, budowy liter, tego co z czego wynika. Te podstawy dają właśnie niesamowite podłoże do rozwoju nowej pasji.

I najważniejsze – nie musisz posiadać pięknego charakteru pisma. Możesz wręcz bazgrać jak kura pazurem i wciąż czerpać radość i odprężenie jakie da Ci czas z piórem w ręku.
Zapraszam!

Dlaczego kaligrafia nowoczesna?

Niezobowiązujące formy, dowolność w tworzeniu i szybkie postępy. To klucz do niezrażenia się.
Bo to właśnie najgorsze co może Ci się przytrafić w nauce nowych umiejętności. Bo nie wychodzi, nie potrafię, bo się nie da… A to częste przy trudnych stylach kaligrafii, takich jak kursywa angielska czy spencerian.

Na warsztatach kaligrafii nowoczesnej, bez spiny poznajemy narzędzia, ćwiczymy ułożenie dłoni, pracujemy nad postawą. Jak już złapiesz to flow, obiecuję, że będziesz garściami czerpać radość z kaligrafowania. I dużo łatwiej będzie Ci przysiąść do trudniejszych tematów. A i wtedy efekty przyjdą szybciej. Bez zrażania się, bez poczucia porażki.

Kameralna atmosfera (5-8 osób) pozwala na rozmowę z każdym uczestnikiem i przekazanie indywidualnych wskazówek, korygowania ułożenia dłoni czy sposobu kreślenia liter.

Lepiej ćwiczyć 5 minut codziennie, niż 5 godzin raz w tygodniu!
Systematyczność to klucz!

te słowa powtarzamy naszym warsztatowiczom

Informacje o rodzajach spotkań i cenach znajdziesz tutaj

Fotografie: Marcin Gruszka | Kasia Budzik | Michał Papaj | Sebastian Solpa
Warsztaty organizowane podczas noWedding Workshop: Pałac Pstrokonie | Agropustelnik | Stefanówka Siedlisko

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *