WHEN I SAW YOU I FELL IN LOVE, AND YOU SMILED BECAUSE YOU KNEW

William Shakespeare

O MNIE

Organizacja ślubu i wesela to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w życiu każdej przyszłej Pani Młodej. Doskonale wiem ile czasu i energii przeznaczasz na wybór wszystkich dodatków.

Jakiś czas temu byłam w tym samym miejscu co Ty teraz. Zakochana w Pinterest’owych zdjęciach, postanowiłam sama przygotować zaproszenia na nasz ślub. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z kaligrafią!

Jestem Kasia i bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś. To znaczy, że szukasz czegoś oryginalnego i dopasowanego do Was, a ja chętnie Ci w tym pomogę!

KALIGRAFIA

Wybraliście datę, piękne miejsce na ślub i wesele. Czas na kolejne, równie ważne wybory.

Wiem, że szukasz czegoś wyjątkowego, a kaligrafia to niepowtarzalne piękno. To połączenie elegancji, z nutą szaleństwa.

Może być zwykłym kawałkiem papieru, ale dzięki Waszej miłości staje się czymś ponadczasowym.

Co mogę dla Was przygotować?

Na samym początku możemy wspólnie zaprojektować kaligrafowane zaproszenia lub możesz wybrać coś z oferty letterpress.

W trakcie wesela niezbędne są winietki. Te kaligrafowane wyglądają zjawiskowo – są „kropką nad i” dla starannie układanych kompozycji kwiatowych. Coraz popularniejsze są także karty menu, pozostawiane do wglądu Waszych Gości.

Tego dnia czeka Was wiele wzruszeń. Podziękowania dla Rodziców to jeden z tych momentów i zapewne chcielibyście, żeby było to coś wyjątkowego. Kaligrafowany list, pozostanie dla Waszych bliskich miłą i elegancką pamiątką.

Dodatki

Wasza papeteria może być dodatkowo ozdobiona. Jedwabne wstążki, pieczęcie lakowe, to jedne z wielu dodatkowych opcji.

Nie bój się także pytać o nietypowe rozwiązania. Muszle, plastry agatu czy plexi to także świetny materiał na weselną oprawę!

W naszej ofercie znajdziesz także lustra, idealne na tablice powitalne czy listę gości, które w połączeniu z kaligrafowanymi numerami stołów, będą tworzyły piękny komplet!

LETTERPRESS

… i magia tłoczenia!

To duch czasu w pracowni. Pracujemy na klasyku z 1956 roku czyli Heidelberg OHT, nazywanym przez nas Hildą 😉

Unikatową papeterię uzyskujemy dzięki tłoczeniom. Tym sposobem powstają napisy, rysunki, mapki, zdigitalizowana kaligrafia, które wraz z najlepszymi jakościowo papierami tworzą niezwykle szlachetne połączenie.

Tu w szczególności polecamy papiery czerpane i 100% bawełniane o wysokich gramaturach.

W letterpressie nie ma możliwości personalizowania nazwisk gości (np. w zaproszeniach czy na winietkach), ale alternatywą i świetnym pomysłem jest uzupełnienie ich kaligrafią.

Kontakt

Wysyłając zapytanie poprzez formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu otrzymania wiadomości zwrotnej.

Pamiętaj o innych możliwościach skontaktowania się z nami. Zapraszamy na Facebook i Instagram.